SEOzone'15 Türkiye'nin İlk İçerik Pazarlaması Etkinliğine Ev Sahipliği Yapıyor

27-29 Kasım 2015 tarihleri arasında Şişli Marriott Hotel’de düzenlenecek SEOzone’15 Dijital Pazarlama Konferansında, 28 Kasım 2015 tarihinde, Contentzone oturumunda Türkiye’nin ilk içerik pazarlaması etkinliği oturumu yapılacak.

Türkiye’nin SEO çalışmalarında inovatif ajanslarından biri olan SEOzeo önderliğinde bu yıl 3.sü düzenlenecek konferansta, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen içerik geliştiricileri ve içerik pazarlaması uzmanları deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak.

Konferansın Contentzone oturumunda gerçekleşecek etkinlikte;

Distelled ajansı içerik uzmanı Hannah Smith, Hubspot kıdemli pazarlama uzmanı Anum Hussain, 2016 e-mail pazarlaması dinamiklerini sunumu yapacak olan Tamara Gielen, Content Marketing Award 2013 ödülünün sahibi Nenad Senic, ödüllü blogger ve sosyal medya uzmanı RazorSocial kurucusu Ian Cleary katılımcılarla bir araya gelecek ve workshoplara katılacaklar. Bu sunumlarda simültane tercüme yapılacak. Türkiye’den ise icerik.com kurucusu Tuğçe Seven ve yemek.com ürün müdürü Batuhan Apaydın içerik pazarlaması konusunda öngörülerini paylaşacaklar. 

Biletler ve program için seozeo.com.tr adresinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 

  • E bültene Üye Olun
    Gelişmeleri Takip Edin