Contactplus

Tüm çalışmalarını müşterileri için ‘artı' değer yaratma anlayışıyla düzenleyen Contactplus, bilişim, finans, turizm, gıda, inşaat, tekstil, sağlık gibi pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren müşterilerinin yanı sıra ülkemizin önde gelen e-ticaret firmalarına halkla ilişkiler, medya ve pazarlama iletişimi hizmetleri vermektedir. Sektöründe bir ‘iletişim üssü' olma amacıyla hareket eden Contactplus, mesleki etik değerlerden ayrılmadan, müşterileriyle kamuoyu ve medya arasında bir köprü oluşturmayı hedeflemektedir.

Contactplus ETİD'e medya iletişimi ve halkla ilişkiler faaliyetleri alanlarında destek vermektedir.

Gemicioğlu Hukuk Bürosu

Gemicioğlu Hukuk Bürosu, 1970 yılında Avukat Orhan Gemicioğlu tarafından İstanbul'da kurulmuştur. 40 seneyi aşkın tecrübesi ve 2 nesil bir arada çalışan ekibi 15 kişilik kadrosu ile müvekkillerine daha etkin, süratli ve çözüm odaklı hukuk hizmetleri vermektedir.1970 yılından bu yana, özellikle Telekomünikasyon ve Elektronik Ticaret olmak üzere farklı sektörlerde çalışan birçok yerli ve yabancı şirkete hukuki danışmanlık ve dava hizmetleri sunmaktadır.

İnternet üzerinden satışlar ve mesafeli satış sözleşmesi gibi konularda gerekli hukuksal düzenlemeler ve tüketicilerin sorunları konularında Gemicioğlu Hukuk Bürosu ETİD ve üyelerine destek vermektedir.

Positive A Digital Approach

Positive, internet teknolojileri, interaktif iletişim ve pazarlama konularında ileri seviye projeler geliştirmektedir. Projelerinde “dijital çözümlerle pozitif değerler“ oluşturmayı hedefleyen Positive, çalıştığı firmaların internet ve teknolojinin sunduğu imkanlardan en iyi şekilde yararlanmalarını sağlar. Stratejik danışmanlık, tasarım, teknoloji geliştirme, online pazarlama gibi birçok konuda verdiği hizmetlerle projelerin tüm süreçlerinde yer alabilmektedir.

Web Sitesi
www.positive.com.tr

Related Digital

Related Digital Group, Türkiye’nin en büyük entegre dijital pazarlama teknolojileri ve servisleri sağlayıcısıdır. euromessage, madebycat, visilabs ve semanticum markalarına ait ürün ve hizmetleri tek çatı altında toplayan Related Digital, Londra, Hamburg ve Dubai ofisleri ile global müşterilerine hizmet vermektedir. Related Digital Group bünyesindeki her oluşum, müşterilerinin tüm kanallarda veriye dayalı dijital pazarlama ihtiyaçlarını karşılama konusunda stratejik bir konuma sahiptir.

  • E bültene Üye Olun
    Gelişmeleri Takip Edin