#

BaşkandanElektronik Ticaret temsilcilerinin buluştuğu ülkemizin köklü ve saygın derneklerinden biri olan platformumuza hoş geldiniz!

ETİD, ülkemizin e-ticaret kapasitesini geliştirirken işimizi, ilişkilerimizi, sosyal ve kültürel etkileşimimizi artırmak adına yol gösterici olan bir sivil toplum kuruluşudur.

Geçmişte olduğu gibi bugün de ülkemizin e-ticaret kapasitesini geliştiren çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyor, sektörümüzün gelişmesi adına proaktif olarak faaliyet yürütüyoruz.

Yönetim Kurulumuz ile birlikte gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ve sürdürülebilir hedeflerimizle ETİD’i; daha üretken ve daha aktif bir dernek haline getirirken, Türkiye’nin e-ihracat potansiyeli konusunda çalışmalarını sürdürüyor ve Türkiye’nin bu alanda, bir ihracat ülkesi olması konusunda gayret gösteriyoruz.

E-ticaret sektöründe operasyonel mükemmellik anlayışı ve inovatif yaklaşımımızdan vazgeçmiyoruz. Girişimciliği, proaktifliği ve sektöre katkısıyla öne çıkan bir sivil toplum kuruluşu olmak için çalışmalarımıza kesintisiz devam edeceğiz. Bizlere destek olan tüm dernek üyelerimize, iş ortaklarımıza ve sektör temsilcilerimize teşekkür ediyorum.