#

Avansas

Her ölçekteki işletmenin tüm işyeri ihtiyaçlarını karşılayan Türkiye'nin ilk ve en büyük online alışveriş platformu olan Avansas.com; Ofis Kırtasiye Malzemeleri, Kâğıt Ürünleri, Kartuş&Toner, Temizlik, Gıda ve Mutfak, Teknoloji, Mobilya ve Dekorasyon’dan oluşan 7 ana ürün kategorisinde binlerce ürünü, 7 gün 24 saat online sipariş yoluyla müşterilerine ulaştırmaktadır.

“İşyerinin alışveriş yeri” sloganıyla her ölçekteki tüm işyerlerine hitap eden Avansas.com, müşterilerinin tek bir kaynaktan tüm ofis ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlayarak zaman ve maliyet avantajı sunmaktadır. Kendi araçlarıyla ve müşteri memnuniyetini temel alan güçlü ekibiyle siparişleri 1 iş gününde adrese teslim eden Avansas.com; stoklu ürün hizmeti, satış sonrası hizmetleri, kolay iade güvencesi, kampanya ve hediyeleriyle sektörde fark yaratmaktadır.

Avansas’ın orta ve büyük ölçekli firmalara özel olarak geliştirdiği online sipariş yönetim platformu Avansas Pro da, firmaların kendi kurumsal yapılarına uygun ofis ihtiyaçlarını kolayca ve hızlı bir şekilde karşılayabilmelerine yardımcı olmaktadır.