#

CARVAK

Kavak, kurulduğu 2016’dan beri veri ve teknolojiye dayalı platformuyla müşterilerine güvenli bir şekilde 2. el araç alım-satım, yenileme hizmetleri sağlayan lider teknoloji şirketidir. Kısa sürede Latin Amerika’nın bir numaralı özel start-up şirketi olmayı başaran Kavak aynı zamanda Meksika’nın ilk unicorn’u. Şu anda 10 ülkede, 80 lojistik merkezi ve portföyündeki 40.000 araçla hizmet veriyor.
Kavak, Latin Amerika dışındaki ilk yatırımını CARVAK markasıyla Türkiye’ye gerçekleştirdi. Türkiye'deki faaliyetlerine 2022'de başlayan CARVAK, internet sitesi üzerinden 2. el araç almak veya satmak isteyen müşterilere benzersiz bir deneyim yaşatıyor. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerindeki 22 araç alım ve satım noktasında faaliyetlerini dünya standartlarında sürdürüyor.
CARVAK, farklı segmentlerdeki yenilenmiş araçları, 15 aya kadar garanti, yerinde ve hızlı finansman, kasko ve sigorta seçenekleriyle müşterilerine sunuyor. CARVAK’ın, İstanbul’da faaliyet gösteren aylık 2 bin araç kapasiteli bir yenileme merkezi de bulunuyor.
CARVAK, Türkiye’nin önde gelen banka ve finans kuruluşlarıyla iş birliği yaparak müşterilerinin 2. el araç alım-satım işlemlerini pratik, basit ve güvenli şekilde gerçekleştirmelerini sağlıyor.