#

Easy Point

Easy Point’in felsefesi, çalışan ve hayatın içinde kendine vakit bulmakta zorlanan insanların hayatını kolaylaştırmaktır. Temel amacı geleneksel perakende ile  e – ticaret arasında köprü vazifesi görmektir. 

Easy Point’in hizmetleri:

Click & Collect : Internetten alışveriş yapan tüketiciye, satın aldığı ürün veya ürünleri, dilediği bir Easy Point’e yönlendirip fiziken oradan teslim alma imkanı veren sistemdir. Kargo Easy Point’e ulaştığında tüketici bilgilendirilir ve kendisinden siparişini 72 saat içinde teslim alması istenir.

Kargo Hizmet Noktası : 7 gün 12 saat açık Easy Point kargo ofisinden tüm Türkiye ve yurtdışına kargo gönderisi yapılmaktadır. Aynı şekilde gelen tüm kargolar da bu noktadan teslim alınabilir.

Hands-Free : Ziyaretçilerin ürünlerinin otoparka, evlerine ve/veya arzu ettikleri lokasyona saatlik teslim edilmesidir.

Concierge : Ziyaretçilerin Easy Point’in bulunduğu noktalardan concierge hizmetlerine ulaşmasını hedefler. Her noktanın ihtiyaçlarına paralel farklı hizmetler sunar.

Emanet : Ziyaretçilerin torba ve paketlerinin geçici olarak saklanması ve bekletilmesi hizmetidir. Temel amaç misafirlerin hiçbir engel olmadan özgürce alışveriş yapmasını sağlamaktır.

Vestiyer : Konforlu alışveriş ortamının sağlanması için klasik vestiyer hizmetinin verilmesidir.

Bellboy : Ziyaretçilerin eşyalarının araçlarına kadar servis edilmesi amaçlanır. Alışveriş esnasında da müşteriye eşlik edilmesi talebe göre sağlanır.