#

Flo

1960 yılında kurulan FLO Group, bugün Türkiye ayakkabı pazarının öncü firmalarındandır. Türkiye’de ayakkabı sektörünün dönüşüm yolculuğuna yön verme ve bu sektörü dünya üretim liginde üst sıralara taşıma vizyonuyla hareket eden FLO Group, doğrudan 14 binin üzerinde, dolaylı olarak ise 30 bine yakın kişiye istihdam sağlamaktadır. Bugün FLO Group, CIS, Ortadoğu ve Kuzey Afrika olmak üzere 3 kıtada 30 ülkede toplam 800'ü aşkın mağazasıyla hizmet vermektedir.

Çok kanallı bir iş modeli ile faaliyetlerini sürdüren FLO Group, mağazacılığın yanı sıra e- ticaret kanalları ve toptan satış ağıyla da hem Türkiye hem de yurt dışında milyonlarca kişiye ulaşmaktadır. FLO Group bünyesinde bulunan Türkiye’nin spor giyim ve sneaker zinciri IN STREET ile satış ağını her yıl güçlendirmektedir.

Kinetix, Lumberjack, Polaris, Butigo gibi her biri kendi alanında lider konumda olan ayakkabı markalarının yanı sıra yaygın bölgesel lisans anlaşmaları ile Nine West, Lotto, Reebok, U.S. Polo ASSN gibi global markaları bünyesinde barındırmaktadır. FLO Group çok kanallı yapısının yanı sıra çok markalı yapısı ile de faaliyetlerini sürdürmektedir.