#

KARGOMsende

KARGOMsende e-ticaret odaklı, doğuştan dijital olarak tasarlanmış yeni nesil bir dağıtım hizmeti olarak müşterilerine “E-Ticaretse, O iş bizde” mottosu ile 81 ilde hizmet veriyor.

Satıcı ve alıcılarının ihtiyaçlarını tespit ederek sunduğu faydaları şekillendiren KARGOMsende, uçtan uca teknolojik altyapısı sayesinde tüm Türkiye’de, harita üzerinde canlı takip imkanının yanında, alıcılarına tahmini varış zamanı bildiren İLK ve TEK yeni nesil dağıtım hizmetidir.

Tüm Türkiye’de harita üzerinde gönderileri CANLI Takip etme imkanının yanında, alıcılarına Tahmini Varış Zamanı bildirimi ve KONTROLbende hizmetiyle teslimat adresini, kişisini ve tarihini kolayca değiştirme imkanı sunan markanın arkasında grubumuzun yarım asrın üzerinde yazılı basın dağıtım gücü bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra tam otomatik operasyon merkezi desteğiyle minimum elleçleme, hasarsız ve eksiksiz teslimat gerçekleştiriyor.

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Trabzon’da 5 Bölge Müdürlüğü ve toplamda 145 dağıtım merkezinde her teslimata aynı özeni gösteren KARGOMsende %99.7 zamanında teslimat performansı ve yüz binde üç hasar/kayıp oranı ile sektörde ezber bozuyor.

Klasik kargoların 81 ili kapsayan erişim kapasitesini, yeni nesil kargoların ancak sınırlı bir coğrafyada sunabildiği ileri teknoloji odaklı hizmeti ile harmanlayan marka faaliyete başlamasının altıncı ayından itibaren sektörünün “en iyi müşteri deneyimi sunan marka“ olarak hizmet vermeye devam ediyor.