#
  • Firma Adı: Lastikcim
  • Firma Web Site: -
  • Firma Kuruluş Yılı: -

Lastikcim

Lastikcim.com Aklın Yolu

Lastikcim.com, 2017 yılında; araç sahiplerinin lastik satın alma deneyimini kolaylaştırmak için kuruldu. Kuruluşundan bu yana her yıl istikrarlı şekilde %100’ün üzerinde büyüyen Lastikcim.com 5 yılın sonunda Türkiye’nin en büyük 100 e-ticaret sitesi arasına giren ilk online lastik satış platformu oldu. Firma, “Güven Damgası” onayına sahip ilk ve tek lastik e-ticaret platformu. Aynı zamanda Goodyear, Hankook, Pirelli, Michelin ve Castrol gibi dünya markalarının Türkiye’deki ilk online yetkili satıcısı konumunda yer alıyor.

Lastikcim.com 2018 yılında sektöre özel geliştirdiği yazılım ile hem tüketiciler hem de markalar için kolaylık sağlıyor. Bu yazılım sayesinde müşterilere ürün bulma, karşılaştırma, yorumları okuma kolaylıklarının yanında yakındaki montaj noktalarıyla randevu planlama imkânı ile uçtan uca deneyim sunuluyor. Türkiye’nin 81 ilinde anlaşmalı montaj noktalarına sahip olan lastikcim.com, aynı zamanda; montaj noktalarına gitmek istemeyen araç sahipleri için 8 ilde adreste montaj hizmeti sağlıyor.

Markanın ürün yelpazesinde otomobil, kamyonet, motosiklet, iş makinesi gibi farklı kategorideki araçlar için lastikler bulunuyor. Bunun yanı sıra; oto aksesuarları, jantlar, otomobil kimyasalları gibi ürünler ile de araç sahiplerine çeşitlilik sunuluyor.