#

Mobilexpress

2011 yılında kurulan Mobilexpress kredi kartı işlem güvenliğinde dünyanın en yüksek güvenlik standardı olan PCI DSS Level 1 uyumluluk sertifikasına sahiptir. Kurulduğu ilk günden itibaren iş ortaklarına yenilikçi ödeme çözümleri sunan Mobilexpress, 2020 yılı ile birlikte ürün yelpazesini genişleterek, sahtecilik önleme servislerinden, işyeri cirolarını artırmaya yönelik tasarlanan ve yapay zeka teknolojileri ile çalışan akıllı işlem yönlendirme servislerine, kart saklama altyapısından akıllı abonelik yönetimine kadar onlarca farklı servisi bünyesinde barındırmaktadır.

İşletmelere sınırsız özgürlük parolasıyla yola çıkan Mobilexpress, Core ürünü ile (payment gateway) Türkiye’deki banka, alternatif ödeme sistemleri ve ödeme kuruluşlarını tek bir entegrasyon ile işletmelerinin kullanımına sunmanın yanı sıra farklı ülkelerden milyonlarca kullanıcıyı da üye işyerlerine ulaştıracak yatırımlar yapmaya devam etmektedir.

E-ticaretten sigorta sektörüne, eğitim alanından B2B çözümlerine kadar birçok sektörün öncü firmalarının ödeme çözümleri alanındaki iş ortağı olan Mobilexpress, iş ortakları ile birlikte çözümlerini ve ürünleri de sürekli olarak geliştirmektedir. 110 milyondan fazla yıllık işlem adedi ve 15+ milyon kayıtlı kart ile sektörün en büyük ödeme platformu olan Mobilexpress siz değerli iş ortaklarının ek taleplerini de en hızlı şekilde teslim edebilecek yetkinliğe sahiptir.

2020 yılı Ağustos ayı itibariyle bir “Lidio” şirketi olarak faaliyetlerine devam eden Mobilexpress, yeni yıl ile birlikte lisanslı ödeme kuruluşu faaliyetlerini “Lidio” markası altında sürdürmeye devam ederken, Mobilexpress markası ile de işletmelerin özel ihtiyaçlarına çözümler üretmeye devam edecektir.