#
  • Firma Adı: Navlungo
  • Firma Web Site: -
  • Firma Kuruluş Yılı: -

Navlungo

130'dan fazla ülkeye anında kargo teklifi alın, teklifleri karşılaştırın, gönderin, depolama ve fulfillment operasyonlarınızı yönetin.
Yurt dışı kargo bilgilerinizi birkaç saniye içinde Navlungo teklif alma platformuna girdikten sonra anında çoklu fiyat teklifi alır, karşılaştırır ve size en uygun alternatifi seçersiniz. Uluslararası kargo süreçlerinizi tek panelde yönetmek zamandan tasarruf etmenizi sağladığı gibi işinizi güvenle büyütmenize imkan sunar.
Etsy, Ebay, Wish gibi global pazar yerlerindeki mağazalarınızı; Shopify, WooCommerce, İkas, Ticimax gibi e-ticaret altyapıları ile oluşturulmuş sitelerinizi Navlungo paneline entegre edin. Yurt dışı siparişleriniz geldiği anda Navlungo paneliniz üzerinden rekabetçi yurt dışı kargo teklifleri alın.
Yurt dışı teslimatınız için gereken  ETGB, MSDS, FDA ve TSCA gibi evrakları otomatik olarak sisteme yükleyin. Eforsuz bir şekilde e-ihracat kargo operasyonunuzu yönetin.
8 ayrı ülkede depolama ve fulfillment desteği alarak e-ticaret lojistiği sürecinizi baştan sona yönetin. Yeni pazarlara ulaşmak için çalışırken depolama, paketleme, kargolama, iade ve müşteri desteği gibi operasyonel süreçleri işin uzmanına bırakın.