#

Netkargo

NETLOG Lojistik, Türkiye'nin 18 şehrine yayılmış 55 yurtiçi deposu ve 500.000 m² , 36 yurtdışı deposu ve 700.000 m² toplamda 1.200.000 m² kapalı depolama alanı ile ülkemizin depoculuk, depo stok optimizasyon ve yönetimi konusunda önder firmalarındandır. NETLOG Lojistik, depolama hizmetlerinin dışında yurt içi taşımacılık operasyonları için bünyesinde bulunan 3.000 üzerindeki özmal araç filosu ve buna ek 15.000 araç filolu tedarikçileriyle yurt içi dağıtım ve taşımacılık hizmetlerinde de Türkiye'nin lider kuruluşudur. NETLOG Lojistik, gıda, tekstil, perakende, teknoloji, endüstriyel ve otomotiv gibi tüm ana sektörlerden 100’ün üzerinde marka ve firmaya lojistik destek vermektedir. NETLOG Lojistik, lojistik süreçlerin yönetiminde kullandığı üstün bilgi işlem ve insan yönetim sistemleri sayesinde, 1.000.000 adedi E-ticaret olmak üzere, depolarında aylık ortalama 50.000.000 adet koli/askı/palet elleçlemekte ve bu depolardan ayın her günü averajda 1.500 TIR ürünü sevk etmektedir.

NETLOG Grup şirketlerinden NETKARGO ve POLAREXPRESS; bayii, horeca, zincir market, nihai kullanıcı gibi gerek B2B gerekse de B2C kanallarında tüm Türkiye'den tüm Türkiye'ye tüm rejimlerde (kuru, serin, soğuk ve donuk) parsiyel dağıtım ve ev teslimatı hizmeti vermektedir. Kolili veya paletli olan 1 desi / kg'dan 10.000 desi / kg'ya tüm yüklemeleri Türkiye'nin her noktasına dağıtan NETKARGO ve POLAREXPRESS’in rakiplerinden en büyük farkı tüm Türkiye’yi kapsayan geniş sıcaklık kontrollü ve sıcaklık kontrolsüz bir dağıtım altyapısı olmasıdır.

NETKARGO ve POLAREXPRESS Türkiye’nin 18 ana şehrinde bulunan aktarma merkezleri ve 60 dağıtım noktası üzerinden müşterisine takip edilebilir, süratli ve uygun bir hizmet sunmaktadır.