#

Ofmark

Ofmark, 2018 yılında Umur Grup’un 30 yılı aşan kağıt, kırtasiye, basım tecrübesinden yararlanarak kurulmuştur. Ofmark’ın marka ismi ‘ofis ve market’ kelimelerinin kısaltmalarından türetilmiştir. Müşterilerin ‘Çalışma Ortamı İhtiyaçları’’ için vakit ve emek harcamadan, uygun fiyat ve koşullarda ulaşabilecekleri hizmeti vermek ve uzun dönem iş ortakları olabilmeyi hedefleyen Ofmark bu doğrultuda; ofislerin olmazsa olmaz temel ihtiyaçları olan kırtasiye ürünleri, fotokopi kâğıtları, dosyalama ürünleri ile gıda, temizlik malzemeleri ve teknolojik ürünleri tek platformdan sunmaktadır.

Herkese açık e-ticaret platformu www.ofmark.com üzerinden ofis ve okul odaklı 5.000’den fazla ürün uygun fiyatlara sipariş edilebilmektedir. Siparişler aynı gün kargoya verilmektedir ya da teslimat araçlarıyla Marmara Bölgesi’nin önemli bir bölümüne ulaştırılmaktadır.

Ayrıca bankalardan, sanayi kuruluşlarına, okullardan, gıda şirketlerine kadar birçok kurumsal şirkete, ihtiyaçları olan ürün ve hizmetleri sipariş etmeleri için kendilerine özel B2B tedarik portalları geliştirilmektedir.