#

Pudo

Pudo Hakkında

pudo; e-ticaret ekosisteminde katma değer yaratma hedefiyle; inovatif, teknolojik  ve sürdürülebilir akıllı gönderi yönetimi çözümleri ve servisleri sağlar.

Odağında “ en iyi müşteri deneyimini” bulunduran pudo; son dağıtım sürecinde iş ortaklarına hızlı ve kolay kullanıma sahip  teknoloji servisleriyle çevre dostu, şeffaf ve esnek iş modeli sunar.

Pudo İş Modeli

Ortak varlık

pudo ; “En iyi müşteri deneyimi” misyonu ile hızlı ve kolay ara yüzü sahip teknolojisi ve servis bileşenlerini tüm paydaşlarının kullanımına sunarak  ortak varlık hizmeti sağlar.

 

Bağımsız iş modeli

Akıllı gönderi ağı pudo, bulut tabanlı alt yapısı, yeni nesil yazılım teknolojileri ve platformları ile pudoNET ağını kurarak, gönderi yönetimi süreçlerinde yer alan tüm paydaşların iş yükünü azaltmayı ve hizmet kalitesini arttırmayı amaçlayan tüm paydaşlarına eşit mesafede, şeffaf yaklaşımı ile bağımsız bir iş modelidir.

Paylaşım ekonomisi

pudo, sektördeki ihtiyaçları tek bir çatı altında toplayarak, merkezi, bağımsız ve profesyonel bir sistem kurar. Bu sayede ek bir yatırım maliyeti gerektirmeden tüm paydaşların sağladığı hizmet kalitesini arttırır, tekrarlanan maliyetleri azaltır.

Pudo’nun Farkı

  • Gönderi yönetimine yeni bir soluk getiren pudo, akıllı gönderi ağı sayesinde tüm gönderi süreçlerini tek bir elden yönetmenize olanak tanır.
  • Temassız, sorunsuz, zamandan ve mekândan bağımsız gönderi yapabilmek amacı ile özel olarak geliştirilmiştir.
  • pudoNET ağı ile paydaşlara katma değer yaratır ve üst düzey lojistik deneyimi sağlayarak çok daha fazla kullanıcıya ulaşır.
  • İş ortaklarının talebi ile şekillenen bütün gönderi işlemleri; özel bir yazılım üzerinden sisteme işlenir, planlama, teslimat ve gönderi takibi hiç olmadığı kadar kolay hale gelir.