#
  • Firma Adı: Shopi go
  • Firma Web Site: -
  • Firma Kuruluş Yılı: -

Shopi go

shopi go

Türkiye’nin ilk ve tek online konsept mağazası olarak 2012 Haziran ayında kuruldu.

Dünyaca ünlü markaların, çağdaş tasarımcıların ve ses getiren iş birlikteliklerinin son sezon koleksiyonları, lüks sokak giyim markaları, özel sneaker koleksiyonları, hayatı kolaylaştıran ilginç teknolojik ürünler, sıra dışı tasarımlar, dekoratif objeler, kitaplar ve kişisel bakım ürünleri gibi bir yaşam tarzının her alanına eşlik eden zengin bir ürün çeşitliliğine sahip.

Moda dünyasında trendlere yön veren Japonya’dan ilham alıp, logosunu Kanji alfabesinde ‘alışveriş’ anlamına gelen Japonca harflerle oluşturdu. Shopi go, Türkiye’de modayı körü körüne takip edenlere değil beğendiklerini kişiselleştiren ve bireyselliğini giydiklerine yansıtmak isteyenlere hitap ediyor.

 

shopi go ART

shopi go ART, sanata olan erişimin kolaylaşmasının kaçınılmaz olduğuna inanan, çağdaş sanatın özenli bir seçki ile keşfedilmesini ve herkesle buluşturulmasını hedefleyen bir platform. Sanatın ancak toplumun tüm kesimlerince sahiplenilmesiyle varlığını sürdürebileceği inancıyla yola çıkan shopi go ART, bireyle eser arasındaki bağın, sanatın değerini belirlemedeki en önemli etken olduğu düşüncesiyle hareket ediyor.